Obálka
Základní MARC ISBD

Závěj / C.J. Tudor ; přeložila Jana Kunová

Od: Tudor, C. J [aut]
Přispěvatel(é): Kunová, Jana, 1982- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Euromedia Group, 2023Vydání: Vydání prvníPopis: 379 stran ; 24 cmISBN: 9788024293905Unifikované názvy: Drift. Česky Žánr/Forma: anglické romány | thrillery (romány) | English fiction | thrillers (novels) Rozsah a obsah: Hannah, Meg a Carter čelí nebezpečí, které ohrožuje nejen je, ale může pohltit celý svět. Mrazivý thriller od oblíbené anglické autorky. Tři obyčejní lidé čelí děsivé skutečnosti a riskují vše, aby dostali šanci na záchranu... a vykoupení. Hannah se probouzí v havarovaném autobusu uvězněném vánicí. Meg sedí v lanovce, která uvízla vysoko nad zasněženými horami. Carter hledí z okna izolované lyžařské chaty, jejíž generátor začne v bouři vypovídat službu. Pokud selže, hrozí, že něco, co se skrývá uvnitř, unikne. Všechny tři čeká boj o život. Boj s nebezpečím, které má moc pohltit celé lidstvo... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D Vypůjčeno 10/06/2024 421440062576
Celkem rezervací: 0

"Vydala Euromedia Group, a.s., v edici Kalibr"--Tiráž

Přeloženo z angličtiny

Hannah, Meg a Carter čelí nebezpečí, které ohrožuje nejen je, ale může pohltit celý svět. Mrazivý thriller od oblíbené anglické autorky. Tři obyčejní lidé čelí děsivé skutečnosti a riskují vše, aby dostali šanci na záchranu... a vykoupení. Hannah se probouzí v havarovaném autobusu uvězněném vánicí. Meg sedí v lanovce, která uvízla vysoko nad zasněženými horami. Carter hledí z okna izolované lyžařské chaty, jejíž generátor začne v bouři vypovídat službu. Pokud selže, hrozí, že něco, co se skrývá uvnitř, unikne. Všechny tři čeká boj o život. Boj s nebezpečím, které má moc pohltit celé lidstvo... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha