Obálka
Základní MARC ISBD

Tajemství luštitelky kódů / Sara Ackermanová ; z anglického originálu The codebreaker's secret ... přeložila Jaroslava Hromadová

Od: Ackerman, Sara [aut]
Přispěvatel(é): Hromadová, Jaroslava [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2024Vydání: Vydání prvníPopis: 375 stran ; 21 cmISBN: 9788024952819Unifikované názvy: Codebreaker's secret. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Rozsah a obsah: Detektivní příběh s milostnou zápletkou odehrávající se převážně na okouzlující Havaji. Příběh dvou žen, Isabel a Lu, odehrávající se na havajském ostrově O´ahu ve dvou časových rovinách - za války v Pacifiku a v roce 1965. Isabel se po Pearl Harboru zabývá rozkrýváním japonských kódů. Po převelení na Havaj, kde zahynul její bratr, se seznámí s jeho přítele Matteem, oba se neubrání vzájemné přitažlivosti, ale jejich osudy se rozcházejí. Navíc Isabel přichází o kamarádku Glorii, jež se nevrátí z výletu se svým přítelem Dickiem, který tvrdí, že se utopila. V červenci 1965 se na Havaji otevírá nový moderní rezort. Mezi VIP hosty je známý fotograf Matteo, zpěvačka Joni Diaz a mladičká novinářka Lu, původem z Havaje. Sblíží se s Matteem a Joni, ta však náhle zmizí. Při pátrání je objevena stará kostra a zjistí se, že jde o Glorii, jež byla stejně jako Joni zavražděna. Který z hostů je vrahem obou dívek? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 05/06/2024 421440062512
Celkem rezervací: 0

Detektivní příběh s milostnou zápletkou odehrávající se převážně na okouzlující Havaji. Příběh dvou žen, Isabel a Lu, odehrávající se na havajském ostrově O´ahu ve dvou časových rovinách - za války v Pacifiku a v roce 1965. Isabel se po Pearl Harboru zabývá rozkrýváním japonských kódů. Po převelení na Havaj, kde zahynul její bratr, se seznámí s jeho přítele Matteem, oba se neubrání vzájemné přitažlivosti, ale jejich osudy se rozcházejí. Navíc Isabel přichází o kamarádku Glorii, jež se nevrátí z výletu se svým přítelem Dickiem, který tvrdí, že se utopila. V červenci 1965 se na Havaji otevírá nový moderní rezort. Mezi VIP hosty je známý fotograf Matteo, zpěvačka Joni Diaz a mladičká novinářka Lu, původem z Havaje. Sblíží se s Matteem a Joni, ta však náhle zmizí. Při pátrání je objevena stará kostra a zjistí se, že jde o Glorii, jež byla stejně jako Joni zavražděna. Který z hostů je vrahem obou dívek? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha