Obálka
Základní MARC ISBD

Hlava plná lásky / Ali Hazelwood ; přeložila Jana Jašová

Od: Hazelwood, Ali [aut]
Přispěvatel(é): Jašová, Jana, 1968- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2023Vydání: Vydání prvníPopis: 342 stran ; 23 cmISBN: 9788024952185Unifikované názvy: Love on the brain. Česky Žánr/Forma: americké romány | milostné romány | American fiction | love novels Rozsah a obsah: Další autorčin milostný román z vědeckého prostředí, které je komplikováno napjatými vztahy hlavních aktérů. Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu. Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem. Samozřejmě, Levi je přitažlivý, vysoký a má ty svoje pronikavě zelené oči, ze kterých se její neurony můžou zbláznit - ale co si o Bee myslí, dal jasně najevo už na doktorátu. Když se však zničehonic Bee začne ztrácet vybavení, záhadně jí mizí důležité e-maily a podřízení ji ignorují, zdá se najednou Levi být jejím spojencem. Dá nakonec Bee Königswasserová všanc své srdce? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 25/04/2024 421440062404
Celkem rezervací: 1

Přeloženo z angličtiny

Další autorčin milostný román z vědeckého prostředí, které je komplikováno napjatými vztahy hlavních aktérů. Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu. Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem. Samozřejmě, Levi je přitažlivý, vysoký a má ty svoje pronikavě zelené oči, ze kterých se její neurony můžou zbláznit - ale co si o Bee myslí, dal jasně najevo už na doktorátu. Když se však zničehonic Bee začne ztrácet vybavení, záhadně jí mizí důležité e-maily a podřízení ji ignorují, zdá se najednou Levi být jejím spojencem. Dá nakonec Bee Königswasserová všanc své srdce? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha