Obálka
Základní MARC ISBD

Bouře na Labi : hanzovní rodinná sága / Miriam Georg ; přeložila Michaela Řeřichová

Od: Georg, Miriam, 1987- [aut]
Přispěvatel(é): Řeřichová, Michaela, 1986- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Dobrovský s.r.o., 2023Popis: 483 stran ; 21 cmISBN: 9788027704880Unifikované názvy: Elbstürme. Česky Žánr/Forma: německé romány | společenské romány | German fiction | social novels Rozsah a obsah: Pokračování románu německé autorky přibližuje další osudy majitele lodní společnosti a jeho rodiny na konci 19. století v Hamburku. Zakázaná láska dvou milenců, jež rozdělují sociální nerovnosti, bude muset překonat další překážky. Tři roky žila Lily Karstenová v Liverpoolu, kde daleko od hamburské společnosti porodila dceru Hannu. A každý den zoufale toužila po Joovi. Tři roky se Jo Bolten ze vzteku a žalu vrhal do dělnického boje. A utápěl své pocity v alkoholu. Chce se pomstít za to, co mu udělal jeho šéf - Ludwig Oolkert, nejmocnější obchodník v Hamburku, ho připravil o to nejdražší, co v životě měl. O Lily. Teď zase on vezme to nejdražší Oolkertovi: jeho peníze. Lily, dcera z rejdařské rodiny, se po boku Henryho von Cappelna konečně vrací do Hamburku. Jejich manželství se ale podobá vězení. Karstenova lodní společnost se dostává stále více do rukou Ludwiga Oolkerta. V chudinských čtvrtích to vře, přístavní dělníci už dále nemohou snášet svou bídu. Lilyina vzdorovitého ducha nelze jen tak umlčet. A i když se ničeho neobává víc než shledání, přesto doufá, že se Jo jednoho dne setká se svojí dcerou... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Hanzovní rodinná sága, díl č. 2; Vypůjčeno 28/05/2024 421440062401
Celkem rezervací: 1

Přeloženo z němčiny

Obálkový podnázev: román

Pokračování románu německé autorky přibližuje další osudy majitele lodní společnosti a jeho rodiny na konci 19. století v Hamburku. Zakázaná láska dvou milenců, jež rozdělují sociální nerovnosti, bude muset překonat další překážky. Tři roky žila Lily Karstenová v Liverpoolu, kde daleko od hamburské společnosti porodila dceru Hannu. A každý den zoufale toužila po Joovi. Tři roky se Jo Bolten ze vzteku a žalu vrhal do dělnického boje. A utápěl své pocity v alkoholu. Chce se pomstít za to, co mu udělal jeho šéf - Ludwig Oolkert, nejmocnější obchodník v Hamburku, ho připravil o to nejdražší, co v životě měl. O Lily. Teď zase on vezme to nejdražší Oolkertovi: jeho peníze. Lily, dcera z rejdařské rodiny, se po boku Henryho von Cappelna konečně vrací do Hamburku. Jejich manželství se ale podobá vězení. Karstenova lodní společnost se dostává stále více do rukou Ludwiga Oolkerta. V chudinských čtvrtích to vře, přístavní dělníci už dále nemohou snášet svou bídu. Lilyina vzdorovitého ducha nelze jen tak umlčet. A i když se ničeho neobává víc než shledání, přesto doufá, že se Jo jednoho dne setká se svojí dcerou... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha