Obálka
Základní MARC ISBD

Matčin hrob : Josie Quinnová musí vykopat pohřbená tajemství / Lisa Reganová ; z anglického originálu Her mother's grave ... přeložila Kateřina Elisová

Od: Regan, Lisa (Lisa L.) [aut]
Přispěvatel(é): Elisová, Kateřina [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Cosmopolis, 2021Popis: 375 stran ; 21 cmISBN: 9788027124435Unifikované názvy: Her mother's grave. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | thrillery (romány) | American fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Další z detektivních thrillerů americké autorky s oblíbenou vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Seznam(y), v kterých se záznam vyskytuje: Zájem
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D 3. Dostupné 421440059815
Celkem rezervací: 0

Další z detektivních thrillerů americké autorky s oblíbenou vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha