Obálka
Základní MARC ISBD

Šelma / Andrew Mayne ; z anglického originálu The naturalist ... přeložila Petra Diestlerová

Od: Mayne, Andrew, 1973- [aut]
Přispěvatel(é): Diestlerová, Petra, 1972- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 358 stran ; 24 cmISBN: 9788076170179Unifikované názvy: Naturalist. Česky Žánr/Forma: americké romány | thrillery (romány) | American fiction | thrillers (novels) Souhrn: Americký thriller o profesoru Crayovi, který osamoceně pátrá po nebezpečném vrahovi dívek v montanských lesích. Profesor bioinformatiky Theo Cray sám sebe charakterizuje jako společensky neobratného pozorovatele světa. A tak není divu, že se mu daří vyvolávat potíže. Do skutečně vážných problémů se dostane poté, co je jeho bývalá studentka nalezena mrtvá. Prvotní podezření, že dívku zavraždil sám Theo, policie záhy odvolá. Zdá se, že byla v lese rozsápaná medvědem. Nicméně profesor všímající si toho, co ostatní nevidí, rychle odhalí, že brutální čin nespáchalo zvíře. Policie mu však nevěří. A tak Theo stojí sám proti sériovému vrahovi, v jehož existenci věří opět pouze on.
Seznam(y), v kterých se záznam vyskytuje: Zájem
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Vypůjčeno 19/03/2024 421440055280
Celkem rezervací: 0

Na obálce uveden nakladatel: Kalibr

Americký thriller o profesoru Crayovi, který osamoceně pátrá po nebezpečném vrahovi dívek v montanských lesích. Profesor bioinformatiky Theo Cray sám sebe charakterizuje jako společensky neobratného pozorovatele světa. A tak není divu, že se mu daří vyvolávat potíže. Do skutečně vážných problémů se dostane poté, co je jeho bývalá studentka nalezena mrtvá. Prvotní podezření, že dívku zavraždil sám Theo, policie záhy odvolá. Zdá se, že byla v lese rozsápaná medvědem. Nicméně profesor všímající si toho, co ostatní nevidí, rychle odhalí, že brutální čin nespáchalo zvíře. Policie mu však nevěří. A tak Theo stojí sám proti sériovému vrahovi, v jehož existenci věří opět pouze on.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha